Szvit
2011. június 19., vasárnap
Munka/Iskola
A társas környezetnek meg van az előnye és hátránya egyaránt. Faragjunk le a hátrányból és építsük a jövőnket!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése